Tüm Denizli'nin yakından tanıdığı ve bildiği 3 adet salonumuz, yenilenen yüzümüz ile hizmetinizdeyiz!

Türk örf ve adetlerinde; Her zaman dile getirdiğimiz duygular ve mutluluk temennileri vardır. Bir yastıkta kocayın, ömür boyu mutluklar.. gibi bizlerde bir ömür ve bir asır sürecek mutluluğunuzun ev sahipliğini yapacak olmamız nedeniyle standartlaşmış ve kalıplaşmış isim - markalar yerine, "Asr-ı Davet" markasını belirleyerek, sizleri de Asırlık Mutluluğun başlangıç noktasına unutulmaz gün ve gecelere davet ediyoruz..

Denizli'de düğün, sünnet, doğum günü, konser, özel toplantılar da yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Asr-ı Davet Düğün Salonları, lüx bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir nokta da olup, misafirlerimiz güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla ve toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşımı sağlamaktadır. Unutamayacağınız bir gün geçirmek istiyorsanız, sizi de 3 adet lüx salonumuz da en iyi şekilde ağırlamak ve bu güzel günü sonsuza dek unutmamanızı sağlamak isteriz..  evlenecek çiftlerin hayatlarındaki en güzel günlerini, rüya gibi geçirmelerini sağlamak için profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde %100 müşteri memnuniyeti ile Avrupa standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunma  gayesinde olan "Asr-ı Davet" konusunda uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır. Kalitesini ve güvenilirliğini içinde bulunduğu sektörün gerekli belgelerini alarak pekiştiren firmamız; saygın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kurum haline gelmiştir. Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile kültürel değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır.